ETV Telewizja Internetowa | Transmisje internetowe na żywo
facebook
 
 

O nas
Telewizja Internetowa ETV to projekt, działający od 2011 roku. Od tego czasu nasza ekipa zrealizowała kilkadziesiąt internetowych transmisji na zlecenie, własnych realizacji w formacie pay per view, a także produkcji wideo z różnorodnych wydarzeń w całym kraju. Byliśmy wyłącznym producentem sygnału z kilkunastu meczów piłkarskiej II ligi w latach 2011-13, a także siatkarskiej I ligi i Pucharu Polski. Kompleksowo zrealizowaliśmy przekaz na żywo ze spotkania charytatywnego siatkarzy PGE Skry Bełchatów i Asseco Resovii Rzeszów, przekazując jednocześnie cały dochód z relacji na charytatywny cel meczu.


Nasza ekipa to realizatorzy wizji oraz dźwięku, operatorzy, dziennikarze i komentatorzy. To także menadżer sportowy, specjalista ds. marketingu oraz fotoreporterzy, którzy na codzień współpracują z największymi polskimi mediami i agencjami. Starannie dobrany i zgrany zespół LMP, mający za sobą lata wspólnej pracy to gwarancja, że każde z naszych zleceń wykonywane jest z najwyższą jakością i starannością.


W naszej pracy nie opieramy się na najnowszych trendach - my je tworzymy. Staramy się być zawsze krok przed konkurencją, odrzucając banały i wyzwalając w naszych odbiorcach niepowtarzalne emocje.
 
Copyright 2013   ETV / Live Media Production              biuro@etvlive.pl